Фестиваль Отроків

На перший Отроків з’їхалася чимала кількість молодих відкриттів цьогорічного фестивального літа.

Крім львівської «ПанКе Шава» потішити подільську публіку приїхали київські «Полікарп» та «Тінь Сонця», вінницькі хлопаки «Ясон» та «Очеретяний кіт», «Люди Добрі»  та інші. Якісний звук та сцену виставила тернопільська компанія «Бастер».

 

Фестиваль Отроків 2008

 

  Концерт розпочався близько восьмої вечора. Грали знані митці бардівської пісні заслужені артисти України Володимир Смотритель,  Валерій Маренич. Першу частину виступу завершували «Очеретяний кіт» та «Полікарп». По тому почалася справжня феєрія світла аналогів якій на Україні, певне не варто шукати. Надзвичайні інсталяції з Німеччини, США, Польщі та інших країн презентували організатори фесту. Все це супроводжувалося нетлінними хітами Pink Floyd, Queen та інших груп. 

 

Фестиваль Отроків 2008

 

 

Фестиваль Отроків 2008

 Відразу по закінченні світлового шоу на сцену вийшли «Люди Добрі» зі Львова, які добре розігріли уже і так теплу публіку Отрокова. А Коли ведучий оголосив наступну львівську команду, публіка не витримала і зірвалась.. І понеслась. На сцену вийшла львівська «ПанКе Шава». Ще не встигли вийти на сцену перші музиканти як Отроків невпинно сканував: „ПанКе Шава! Панке хе!”  Це дійсно було кльово як в кінці скаже фронтмен ПШ Тимофій. Весь музичний блок «ПанКе Шаву» супроводжував вогняний і нестримний Super Fair Show львівських друзів. Публіка остаточно закипіла.. і вибухнула.

Не зважаючи на те, що виступ «ПанКе Шави» припав на першу годину ночі, для публіки це був грім серед ясного неба і вони ще довго згадуватимуть чому їм так не спалося зовсім нетихої серпневої ночі.

 

Фестиваль Отроків 2008

 

  • Оцініть матеріал!
    (0 голосів)

Прокоментувати:

вгору