Відпочинок

Якщо Вас стомив урбаністичний стиль життя й душа просить простоти й природності, вихід є! Скористайтеся послугами зеленого туризму в одному з чарівніших куточків Подільської Швейцарії - у селі Отроків Новоушицького району Хмельницької області, відомому як літня резиденція графа Сцибор-Мархоцького.

Переваги такого виду відпочинку очевидні. Сама природа, чисте повітря, сільська екзотика - все це значною мірою сприяєтиме вашому гарному відпочинку й покращенню здоров'я. По-друге, у вас з'явиться можливість ознайомитися з культурними традиціями регіону, довідатися про народні традиції й обряди. Господарі садиби не тільки запропонують Вам здорову сільську їжу, парне молоко й овочі з власного городу по найнижчих цінах, але й виступлять в якості гідів й ознайомлять Вас багатою історією Миньковецької держави, проведуть екскурсії по літній резиденції графа Сцибор-Мархоцкого, покажуть місцеві пам´ятки - замкові мури і вежу, панську садибу і гроти, форум, тріумфальну арку, цілюще джерело й т.д.

Відпочинок у селі дає можливість і для активного відпочинку. Це їзда на конях й велосипеді, риболовля і збір ягід. Мальовничі каньйони Отрокова давно облюбували парапланеристи.

 І звичайно, такий відпочинок з фінансової точки зору обійдеться недорого. Так, ми не обіцяємо Вам вишуканого сервісу і європейського комфорту. Як правило, умови проживання в селі для розпещеного міського жителя можуть здатися більш ніж скромними або навіть екстремальними: туалет у дворі, відсутність сателітарного телебачення й гарячої води. Зелений туризм села Отроків надасть вам унікальну можливість пожити там, де цивілізація ще не встигла змінити уклад і ритм життя - в українській глибинці.  

З питань  розміщення звертайтесь до координатора по зеленому туризму Самбольської Надії Василівни, тел. +38 097 531-44-12   

 

Мисливська садиба 

Хмельницька обл., Дунаєвецький район, с. Притулівка, вул. Мархоцького 1а

Запрошуємо гостей для відпочинку у Мисливській садибі, розташованій у мальовничому куточку Притулівки біля великого млину.  

До послуг гостей: 2 спальних місця + 1 додаткове ліжко, камін, сауна на дровах на 5 осіб, душ (гаряча і холодна вода), пральна машинка, кухня - газова плита на 2 конфорки, холодильник, мийка.

 

З питань оренди садиби звертатись: Борис Лариса, бухгалтер (безготівковий розрахунок), тел. 097-3805970

 

Вартість оренди садиби: 

  • 1 доба - 180 грн. 
  • 3 дні - 400 грн.
  • 7днів - 600 грн. 


Сауна для проживаючих - мінімум 80 грн./год. або по 30 гр.  з людини
 

  • Оцініть матеріал!
    (3 голосів)

Прокоментувати:

вгору